OEM 400 вдишувања THC vape пенкало наргиле и цигара cbd затворен систем за подлоги

Vape за еднократна употреба и Pod vape се нашите најпродажни производи со ѕвезди;
-Имајте готови залихи;
-Добра цена;
-Добар квалитет;
-Брза испоракаLOW MOO за нарачки OEM;
-Вистински пуфки;
-Реално 100% Без истекување масло;
Нашата мисија е да ја направиме здравата е-цига со висок квалитет достапна за секого;


Детали за производот

Ознаки на производи

„Електронските цигари сега се најпопуларниот начин да се откажете од цигарите во земјата со половина од сите оние кои учествуваа во минатата година користејќи е-цигари. Доказите се јасни - испарувањето е многу помалку штетно од пушењето, што е мал дел од ризикот. Значи, ако претходно сте се мачеле со откажување, е-цигарата можеби е најдобрата опција за вас“.

Pod Kits се ултра компактен и лесен за користење уред за испарување.

Комплетовите за вајп се идеални за луѓе кои сакаат да направат транзиција од пушење кон испарување или за постоечки вапери на кои им е потребен тенок уред за употреба во движење.Достапно или во затворени мешунки, како што се електронските цигари JUUL или VUSE кои користат претходно наполнети течни гарнитури или како систем за полнење со мешунки што им овозможува на ваперите за модови на pod да ги полнат касетите со нивната посакувана е-течност со вкус.

Ви го претставуваме AUPO Pod Kit, тенок и лесен систем со подлоги за полнење, кој се напојува со внатрешна батерија од 380 mAh и обезбедува максимална моќност од 6,5 W.За оние кои му се восхитуваа на оригиналниот Cliburn поради неговата лесна употреба, долготрајните мешунки и извонредните вкусови не изгледаат подалеку од AUPO POD KIT.

Совршено поставување и за почетници и за активни испарувачи, AUPO POD KIT е опремен со мешунки од 2 ml кои се полнат, кои користат заменливи намотки за да го намалат трошењето.Намотките AUPO POD KIT се достапни во отпорност од 0,8 оми или 1,0 оми, и двете идеални за е-течности со висока aupo и никотинските соли.

Исто така, се одликува со интуитивен дизајн на проток на воздух, со едноставно вртење на кертриџот за ограничено MTL вдишување или воздушесто директно вдишување на белите дробови.Со дупка во основата на мешунката што се полни, и една на страната на уредот, кога дупките се порамнети на истата страна, се испорачува повоздушест вап.Превртувањето на ориентацијата на подлогата ќе донесе потесно извлекување.

5 POD full Kit-400 times

5 POD полн комплет-400 пати

Капацитет на цигари: 2 .0мл
Капацитет на батеријата: 380 mAh
Нормален работен напон 6,5W
Отпорност на топла жица: 1.1
Порта за полнење: Тип-в
Големина: 87,2 * 19,6 * 10 65 мм
Материјал на производот: алуминиум + ABS

W31 полн комплет-400 пати

Капацитет на цигара: 2,0 ml
Капацитет на батеријата: 380 mAh
Нормален работен напон 2,6V
Отпорност на топла жица: 1.1
Порта за полнење: Тип-в
Големина: 11020,3 * 12,18 mm
Материјал на производот: Алуминиум + ABS

W31 full kit-400 times
5 POD full Kit-400 times V

5 POD полн комплет-400 пати

Капацитет на цигара: 2,0 ml
Капацитет на батеријата: 380 mAh
Нормален работен напон 6,5W
Отпорност на топла жица: 1.1
Порта за полнење: Тип-в
Големина: 88.520.7*11.5mm
Материјал на производот: алуминиум + ABS


  • Претходно:
  • Следно: