OEM 400 puffs THC vape stilolaps nargjile dhe cigare cbd sistem i mbyllur

Vape njëpërdorimshme & Pod vape janë produktet tona më të nxehta me yje;
-Të ketë stok të gatshëm;
-Cmim i mire;
-Cilësi të mirë;
-Dorëzimi i shpejtë LOW MOO për porositë OEM;
-Pufkat e vërteta;
-Real 100% Pa rrjedhje vaji;
Misioni ynë është që t'i bëjmë cigaret elektronike të shëndetshme me cilësi të lartë të përballueshme për të gjithë;


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

“Cigaret elektronike tani janë mënyra më e popullarizuar për të lënë duhanin në vend, me gjysmën e të gjithë atyre që morën pjesë vitin e kaluar duke përdorur një cigare elektronike. Provat janë të qarta – pirja e duhanit është shumë më pak e dëmshme se pirja e duhanit, një pjesë e rrezikut. Pra, nëse keni luftuar më parë për ta lënë duhanin, një cigare elektronike mund të jetë alternativa më e mirë për ju.”

Pod Kits janë pajisja avulluese ultra kompakte dhe e lehtë për t'u përdorur.

Kompletet e avullit të pod janë ideale për njerëzit që kërkojnë të bëjnë kalimin nga pirja e duhanit në avullim ose për avulluesit ekzistues që kërkojnë një pajisje të hollë për t'u përdorur në lëvizje.Disponohet ose në vapa të mbyllura, si p.sh. e-cigs JUUL ose VUSE, të cilat përdorin bishtaja të lëngshme të mbushura paraprakisht, ose si një sistem pod të rimbushshëm që lejon avulluesit e modulit të mbushin fishekët me lëngun elektronik me aromë të dëshiruar.

Prezantimi i AUPO Pod Kit, një sistem i hollë dhe i lehtë i podeve të rimbushshme, i mundësuar nga një bateri e brendshme 380 mAh dhe që jep një fuqi maksimale prej 6,5 W.Për ata që e admiruan Cliburn-in origjinal për lehtësinë e tij në përdorim, bishtajat që qëndrojnë gjatë dhe shijet e jashtëzakonshme nuk duken më larg se KIT AUPO POD.

Një konfigurim i përsosur si për avulluesit fillestarë ashtu edhe për ata aktivë, AUPO POD KIT është i pajisur me bishtaja të rimbushshme 2 ml të cilat përdorin mbështjellje të këmbyeshme për të reduktuar humbjet.Bobinat AUPO POD KIT janë të disponueshme në një rezistencë 0.8ohm ose 1.0ohm, të dyja ideale për e-lëngët aupo të lartë dhe kripërat e nikotinës.

Gjithashtu përmban një dizajn intuitiv të rrjedhës së ajrit, thjesht duke rrotulluar fishekun e kapakëve për një thithje të kufizuar MTL ose një thithje të ajrosur direkt në mushkëri.Me një vrimë në bazën e kapëses së rimbushshme dhe një në anë të pajisjes, kur vrimat janë të rreshtuara në të njëjtën anë, shpërndahet një avull më i ajrosur.Kthimi i orientimit të pod do të sjellë një tërheqje më të ngushtë.

5 POD full Kit-400 times

Kompleti i plotë i 5 POD-400 herë

Kapaciteti i cigares: 2 .0 ml
Kapaciteti i baterisë: 380 mAh
Tensioni normal i punës 6.5W
Rezistenca e telit të nxehtë: 1.1
Porta e karikimit: Lloji-c
Madhësia: 87.2 * 19.6 * 10 65 mm
Materiali i produktit: alumin + ABS

Kompleti i plotë W31-400 herë

Kapaciteti i cigares: 2.0 ml
Kapaciteti i baterisë: 380 mAh
Tensioni normal i punës 2.6V
Rezistenca e telit të nxehtë: 1.1
Porta e karikimit: Lloji-c
Madhësia: 11020.3 *12.18 mm
Materiali i produktit: Alumin + ABS

W31 full kit-400 times
5 POD full Kit-400 times V

Kompleti i plotë i 5 POD-400 herë

Kapaciteti i cigares: 2.0 ml
Kapaciteti i baterisë: 380 mAh
Tensioni normal i punës 6.5W
Rezistenca e telit të nxehtë: 1.1
Porta e karikimit: Lloji-c
Madhësia: 88.520.7*11.5mm
Materiali i produktit: alumin + ABS


  • E mëparshme:
  • Tjetër: