588x588关于我们-5

TREGIMI I MARKAVE AUPO

Si prodhues i cigareve elektronike e themeluar në vitin 2019, Shenzhen Tablet Electronics Ltd. është e përkushtuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e cigareve elektronike të disponueshme, duke krijuar një markë lider në botë AUPO.Aktualisht, kompania ka më shumë se 2000 njerëz.

Për të marrë shije më të mira dhe për të transferuar një përvojë të përsëritshme te klientët tanë, AUPO i kushton rëndësi të madhe "cilësisë së pari" duke u fokusuar në inovacionin, dhe vazhdimisht prezanton një shumëllojshmëri teknologjish të avancuara dhe produkte me cilësi të lartë në treg.. Pas mijëra eksperimentesh , ne gjetëm metoda për t'i bërë produktet tona me materialet më pak të dëmshme, shije të pastër dhe dizajn delikat, vetëm për t'ju paraqitur produkte që me siguri do të plotësojnë kërkesat tuaja.

 

PRODUKTET

ZGJEDHJE TË SHUMËFISHTA

SHUMET POPULLORE

SISTEMI POD

  • 575X394 1
  • 575X394 bai
  • 575X394 huangcheng
  • 575X394 zilan
vapes

vapes

Ne kemi ndihmuar botën të kalojë në avull që nga viti 2016. Ne kemi mijëra klientë besnikë që e pëlqejnë shërbimin tonë të transportit në të njëjtën ditë dhe çmimet tona më të ulëta më të mira në Amerikë, Evropë, Juglindje dhe Amerikën e Jugut.Ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë me çmimet më të ulëta në mënyrë që të gjithë të mund të përballojnë të pijnë.Qoftë markat tona kryesore, ose shija jonë origjinale e famshme, ne e bëjmë vapin të përballueshëm për të gjithë.

shikoni më shumë
GRUPI JUNXIN

GRUPI JUNXIN

Grupi qershor XIN është themeluar në vlerë të madhe. Që nga viti 2004 në parkun industrial Shenzhen whoes mbulon një sipërfaqe prej rreth 210.000 SQM dhe sipërfaqja e punëtorisë së pastër të nivelit të lartë është 380, 000 metra katrorë.Investimi total është mbi 3 miliardë dhe vëllimi vjetor i shitjeve i kalon 10 miliardë RMB.Punëtoria jonë zotëron: SMT Linja e provës automatike fimctopm* 3 linja Montimi i produkteve elektronike të cigareve ilne: 8 rreshta Linja montimi të Produkteve Mjekësore: 8 linja 30000 njësi kapacitet prodhimi në ditë ISO13485 dhe ISO9001, CE, Rohs dhe FDA të certifikuara.Kjo është arsyeja pse shumë marka shtëpiake dhe në bord zgjedhin JUNXIN si furnizues për pajisjet mjekësore shtëpiake dhe cigaret elektronike.

shikoni më shumë