588x588关于我们-5

AUPO БРЕНД ПРИКАЗНА

Како производител на електронски цигари основан во 2019 година, Shenzhen Tablet Electronics Ltd. е посветена на истражување и развој, производство и продажба на е-цигари за еднократна употреба, создавајќи светски водечки бренд AUPO.Во моментов, компанијата е екипирана со повеќе од 2.000 луѓе.

За да се добијат подобри вкусови и да се пренесе искуството кое може да се повтори на нашите клиенти, AUPO придава големо значење на „квалитетот на прво место“ додека се фокусира на иновациите и постојано воведува разновидна напредна технологија и висококвалитетни производи на пазарот. По илјадници експерименти , најдовме методи за правење на нашите производи со најмалку штетни материјали, чист вкус и нежен дизајн, само за да ви ги претставиме производите кои сигурно ќе ја задоволат вашата побарувачка.

 

ПРОИЗВОДИ

ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ

ПОПУЛАРНИ ВКУСИ

ПОД СИСТЕМ

  • 575X394 1
  • 575X394 баи
  • 575X394 хуангченг
  • 575X394 зилан
вапси

вапси

Му помагаме на светот да се префрли на испарување од 2016 година. Имаме илјадници лојални клиенти кои ја сакаат нашата услуга за испорака истиот ден и нашите ниски најдобри цени во Америка, Европа, Југоисточна и Јужна Америка.Обезбедуваме производи со висок квалитет по најдобри најниски цени, така што секој може да си дозволи да вади.Без разлика дали се работи за нашите водечки брендови или нашиот оригинален познат вкус, ние го правиме вапот достапен за секого.

Гледај Повеќе
ЈУНКСИН ГРУПА

ЈУНКСИН ГРУПА

JUN XIN групацијата е основана на голема вредност. Од 2004 година во Шенжен whoes индустриски парк зафаќа површина од околу 210.000 SQM и високо ниво чиста работилница е 380.000 квадратни метри.Вкупната инвестиција е над 3 милијарди, а годишниот обем на продажба надминува 10 милијарди јени.Нашата работилница поседува: SMT Automated fimctopm тест линија* 3 линии Склопување производи за електронски цигари ilne: 8 линии Медицински производи склопувачки линии: 8 линии 30000 единици производствен капацитет дневно ISO13485 и ISO9001, CE, Rohs и FDA сертифицирани.Затоа, многу домашни и домашни брендови го избираат JUNXIN како снабдувач за домашни медицински уреди и електронски цигари.

Гледај Повеќе